Honza

Mladý ambiciozní kadeřník Honza se řadí mezi elitu v oblasti úšesové tvorby. Má cit pro účesový design a módu. Nechte se inspirovat naprosto promyšleném, originálním do sebe zapadajícím konceptu. Jeho uměním je vcítit se do aktuálních i nadčasových trendů a ten pak přizpůsobit typu klienta.

Po ukončení studia začal pracovat v prestižním kadeřnickém salonu v centru prahy. Dostalo se mu tam možnost intenzivního vzdělávání v technikách střihů a barvení od nejlepších českých a zahraničních kadeřníků. V tomto salonu pracoval více než osm roků.

Pátým rokem je členem technického školícího teamu značky Schwarzkopf profesional pro ČR .Pravidelně je proškolený na všechny novinky v produktech i v technikách barvení a střihů podle kolekcí Essential looks. Absolvuje i spolupracuje na většině školení nejlepších kadeřníků z Čech(Robert Starý,…),i ze světa (James Fillery,Tyler Johnston,Lesley Lawson,…).

 

Barbora

Po ukončení studia pracovala v několika prestižních salonech v centru prahy, kde od předních českých i zahraničních kadeřníků sbírala zkušenosti i inspiraci. Několikaleté zkušenosti v oblasti účesové tvorby, její výjmečný talent a originalita jsou zárukou vysokého standartu poskytovaných služeb a zvýraznění osobního stylu každé zákaznice. Čistota, preciznost, působivost to je její motto. Vlasy jsou hrou, která může proměňovat a vyvolávat nové tvary, textury, barvy s jejich odlesky, stíny a světelnými záblesky. Ponořte se do světa futurismu, který se potkává s realitou. Energická barva si žádá originální spojení se střihem, který stále dokola přitahuje pozornost s důrazem na pohodlí, nenáročnost, inovaci a nadčasovost.. Bára se také mimo jiné podílela na realizaci mnohých propagačních akcí, přehlídek a účesových show.

Specializuje se na- diagnostika poškozených vlasů-relaxační rituál(obřad na obnovu struktury vlasů), melírovací techniky, techniky barvení-Ombre, Pip Ends, Balayage, Foukaná.